X
تبلیغات
زولا

LOGO

فاطمه زینب
یکی دیگر از فروشگاهای دانلودی یوسف عزیزی
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px

پاورپوینت ردپای کربن دی اکسید در فرآیند تولید اتانول از ملاس نیشکر

سه‌شنبه 1 اسفند 1396 @ 01:05
دانلود پاورپوینت ردپای کربن دی اکسید در فرآیند تولید اتانول از ملاس نیشکر بررسی ردپای کربن دی اکسید در فرآیند تولید اتانول از ملاس نیشکر پاورپوینت جامع و کامل ردپای کربن دی اکسید در فرآیند تولید اتانول از ملاس نیشکر کاملترین پاورپوینت ردپای کربن دی اکسید در فرآیند تولید اتانول از ملاس نیشکر پکیج پاورپوینت ردپای کربن دی اکسید در فرآیند تولید ات
دسته بندی پاورپوینت
فرمت فایل ppt
حجم فایل 303 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 14
پاورپوینت ردپای کربن دی اکسید در فرآیند تولید اتانول از ملاس نیشکر

فروشنده فایل

کد کاربری 8044

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 14 صفحه

ردپای کربن دی اکسید در فرآیند تولید اتانول از ملاس نیشکر 1 مقدمه سوخت‌های زیستی می‌توانند نقش پر رنگی در کاهش وابستگی به سوخت‌های فسیلی داشته باشند.
اتانول یکی از سوخت‌های زیستی می‌باشد که بسیار مورد توجه است. ملاس نیشکر یکی از ارزان ترین منابع کربن در دسترس و قابل استفاده برای تولید اتانول می‌باشد. 2 مقدمه ردپابی کربن دی اکسید در فرآیند تولید به معنی سنجش کل گازهای گلخانه ای انتشار یافته در فرآیند تولید و بیان آن به صورت کربن دی اکسید معادل می‌باشد.

رویکرد ارزیابی چرخه زندگی به طور گسترده برای آنالیز ردپای کربن دی اکسید مورد استفاده قرار می‌گیرد. 3 مواد و روش‌ها جمع‌آوری داده اطلاعات مورد نیاز از طریق مصاحبه با مسئولان کارخانه الکل سازی رازی واقع در کشت و صنعت کارون و اطلاعات ثبت شده در سال 94 بدست آمد. 4 مواد و روش‌ها نهاده‌های مصرفی در فرآیند تولید اتانول از ملاس 5 مواد و روش‌ها ردپابی کربن دی اکسید در فرآیند تولید اتانول از ملاس برای محاسبه انتشارات غیر مستقیم در این مطالعه از پایگاه‌ داده اکوینونت استفاده گردید. تنها انتشارات ملاس از مطالعه خاتیوادا (2010) استخراج گردید. محاسبات بوسیله نرم افزار سیماپرو 4.0.8 انجام گرفت.

6 نتایج و بحث نتایج مربوط به کربن دی اکسید انتشار یافته در فرآیند تولید اتانول از ملاس در جدول زیر نشان داده شده است.
7 نتایج و بحث با توجه به اینکه 658 لیتر گازوئیل باعث انتشار 1850/95 کیلوگرم کربن دی اکسید معادل می‌شود (خاتیوا، 2010)، می‌توان نتیجه گرفت که در صورت جایگزینی 1000 لیتر اتانول به جای 658 لیتر گازوئیل از انتشار 1186/43 کیلوگرم کربن دی اکسید معادل جلوگیری می‌گردد.
8 نتایج و بحث سهم نهاده‌های مختلف از کل کربن دی اکسید در نمودار زیر نشان داده شده است. 9 نتایج و بحث نمودار زیر سهم مواد شیمیایی مختلف از کل انتشارات مواد شیمیایی نشان می‌دهد. 10 نتایج و بحث با توجه به اینکه سالیانه 32،139،765 لیتر اتانول در این واحد تولید می‌گردد می‌توان نتیجه گرفت که در طی یک سال 20554/02 تن کربن دی اکسید معادل انتشار می‌یابد که مقدار قابل توجهی می‌باشد. 11 نتیجه‌گیری مقدار کل کربن دی اکسید معادل انتشار یافته به ازاء 1000 لیتر اتانول تولید شده 59/639 بدست آمد.
ملاس و مواد شیمیایی به ترتیب با 66 و 2 درصد بیشترین و کمترین سهم از کربن دی اکسید معادل انتشار یافته را به خود اختصاص دادند.
دی آمونیوم فسفات با 51 درصد کل انتشارات مربوط به مواد شیمیایی، بیشترین سهم را در بین مواد شیمیایی به خود اختصاص داده است.


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
درباره ما

ایمیل :
banner 240x200px

امار بازدید