X
تبلیغات
زولا

LOGO

فاطمه زینب
یکی دیگر از فروشگاهای دانلودی یوسف عزیزی
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px

رپورتاژ آگهی

خرید رپورتاژ آگهی ، رپورتاژ آگهی چیست ؟

شاید این سوال را در ذهن خود داشته باشید که رپورتاژ آگهی چیست ؟ به زبان ساده باید بگوییم که منظور از تبلیغ رپورتاژ این است که تبلیغ شما در قالب تصاویر و توضیحات کامل همراه با لینک بعنوان یک مطلب در سایتی منتشر شود.

رپورتاژ آگهی یعنی یک مطلب تبلیغاتی از محتوای اصلی سایت شما که در سایت دیگری ثبت می شود و می تواند محصول یا خدمات یا محتوی سایت شما را علاوه بر معرفی به بازدید کنندگان آن سایت ، به موتورهای جستجو نیز معرفی نماید و باعث افزایش رتبه گوگل برای سایت شما می شود.

ضمنا رپورتاژ آگهی برای همیشه در سایت مقصد باقی خواهد ماند.

.

رپورتاژ آگهی چه تاثیری بر سئوی سایت دارد ؟

خرید رپورتاژ آگهی یکی از بهترین و جدیدترین روش های لینک سازی برای یک وب سایت است که از نظر گوگل و سایر موتورهای جستجو بسیار مفید بوده و سایت شما را به عنوان یک سایت مرجع به دنیای نت معرفی می کند.

با توجه به اینکه رپورتاژ آگهی برای همیشه در سایت مقصد باقی خواهد ماند ، شما همیشه لینک های دائمی از سایت مقصد دریافت خواهید کرد و تاثیر لینک هایی که عمر بیشتری دارند برای سایت شما بسیار مفیدتر خواهد بود.

علاوه بر آن با توجه به اینکه لینک های رپورتاژ شما مرتبط با محتوای صفحه می باشد ، این لینک ها برای رتبه بندی سایت شما در گوگل بسیار مفید خواهند بود. در واقع گوگل و سایر موتورهایی جستجو لینک هایی که با محتوای متن ارتباط معنایی داشته باشند را بعنوان لینک های معتبرتر می شناسند.

به شما وبمستران عزیز توصیه می کنیم در متن رپورتاژ آگهی بیشتر از ۳  لینک ثبت نشود و متن رپورتاژ آگهی اختصاصی باشد.

.

رپورتاژ آگهی چگونه ایجاد می شود ؟


ابتدا یک متن تبلیغاتی که دارای حداقل 2۰۰ کلمه است را تهیه کنید و سعی کنید در این متن کلمات کلیدی سایت خودتان را بنویسید (در نوشتن کلمات کلیدی داخل متن زیاده روی نکنید). کلماتی که می خواهید در آن رتبه سایت خود را در گوگل افزایش دهید را بولد کرده و به صفحات مرتبط این کلمات در سایت خودتان لینک بدهید. (حداکثر 3 لینک در یک متن بنویسید)

سپس حداقل یک تصویر خوب و مرتبط با متن را تهیه کنید 

.

نکات مهم در مورد سفارش رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی ها نیاز به تمدید ندارند و دائمی ثبت می شوند.

متن رپورتاژ آگهی باید کاملا اختصاصی و حداقل 200 کلمه ای باشد.

بهتر است داخل متن حداکثر ۳ لینک ثبت شود.

تعداد عکس 1عدد

لینک های به کار رفته در متن رپورتاژ باید متعلق به یک سایت باشد.

.

خرید رپورتاژ آگهی

برای سفارش کافی است پکیج رپورتاژ آگهی مورد نظر خود را از لیست زیر انتخاب کنید و پس از پرداخت هزینه ، محتوای رپورتاژ خود را برای ما به ایمیل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ارسال کنید تا در سایت های پکیج مورد نظر شما ثبت کنیم.

به یاد داشته باشید برای خرید رپورتاژ فقط یکبار هزینه می کنید و برای همیشه لینک های شما در سایت های ما باقی می ماند.


بسته های شگفت انگیز به زودی ارائه میشود برای دریافت بسته نمونه رپورتاژ میتوانید با ما تماس بگیرد

با تشکر 


.


درباره ما

ایمیل :
banner 240x200px

امار بازدید